Král Josef (Rakovník 1877 - 1914 Praha)
Parníky u Helgolandu, signováno vpravo dole J. Král, popsáno a datováno vlevo dole Helgoland. 1907, olej/karton, 16,5 x 24,5 cm, poškozená malba, rám (Šm)
28.11.2015 - 14:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.11.2015 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.11. - 28.11.2015 |